23.12.

23.12.    Přejeme krásné a radostné Vánoce a v novém roce jen to nejlepší. Zaměstnanci MŠ Lojovická

 

 

 

 

6.12. Vážení rodiče, posílám informaci, že se souhlasem MČ Praha Libuš od prosince 2021 do března 2022 budeme na školní zahradě kácet stromy, které dendrolog vyhodnotil, jako nebezpečné. Rozhodnutí o povolení kácení mám k nahlédnutí v ředitelně, které Vám na požádání předložím, v případě mé nepřítomnosti se můžete obrátit na zástupkyně MŠ Lojovická paní Bumbalovou nebo Černou. Kácení se uskuteční v době, kdy nebudou na zahradě přítomné děti.  Za pokácené stromy budeme vysazovat nové. Děkuji za pochopení, v případě nějakého omezení. S pozdravem I. Sýkorová

 

4.12. KARANTÉNA ČTYŘLÍSTEK

Vážení rodiče, je mi to líto, ale třída Čtyřlístek se od pondělí 6.12. uzavírá, jde do karantény, pozitivní dítě přítomno 1.12. a 2.12., jsem v kontaktu s Hygienou, která by Vás měla informovat. 

 

3.12.2021

Vážení rodiče,

vzhledem ke stoupajícímu počtu nakažených Covid 19 v rámci celé ČR prosíme v rámci prevence o důsledné  dodržování hygienických opatření a sledování zdravotního stavu dětí. Do MŠ může být přijato pouze dítě zdravé, resp. nevykazující žádné známky infekčního onemocnění včetně kašle a rýmy. 

V případě, že se vaše dítě setká s Covid pozitivní osobou nebo se vyskytne nákaza přímo ve vaší rodině, neposílejte dítě do MŠ. V případě následného prokázání jeho pozitivity by pak spadala do karantény  třída vašeho dítěte, případně  další třídy.  Prosíme tedy Vás rodiče, kteří se necítíte dobře a chystáte se na PCR test, neposílejte své dítě do školky do doby, než znáte výsledek testu. 

Děkujeme předem za ohleduplnost a dodržování uvedených postupů, naší snahou je udržet provoz co nejdéle.  Děkuji  Sýkorová Ivana

 

 

 

 

 

 

  

© Copyright 2020 MŠ Lojovická, all rights reserved.

Vytvořil drualas.cz - Vdechněte také svému projektu život