Coronavirus (COVID-19)

4.12. KARANTÉNA ČTYŘLÍSTEK

Vážení rodiče, je mi to líto, ale třída Čtyřlístek se od pondělí 6.12. uzavírá, jde do karantény, pozitivní dítě přítomno 1.12. a 2.12., jsem v kontaktu s Hygienou, která by Vás měla informovat. 

3.12. 

Vážení rodiče,

vzhledem ke stoupajícímu počtu nakažených Covid 19 v rámci celé ČR prosíme v rámci prevence o důsledné  dodržování hygienických opatření a sledování zdravotního stavu dětí. Do MŠ může být přijato pouze dítě zdravé, resp. nevykazující žádné známky infekčního onemocnění včetně kašle a rýmy. 

 

V případě, že se vaše dítě setká s Covid pozitivní osobou nebo se vyskytne nákaza přímo ve vaší rodině, neposílejte dítě do MŠ. V případě následného prokázání jeho pozitivity by pak spadala do karantény  třída vašeho dítěte, případně  další třídy.  Prosíme tedy Vás rodiče, kteří se necítíte dobře a chystáte se na PCR test, neposílejte své dítě do školky do doby, než znáte výsledek testu. 

 

Děkujeme předem za ohleduplnost a dodržování uvedených postupů, naší snahou je udržet provoz co nejdéle.  Děkuji  Sýkorová Ivana

 

15.11. 

Vážení rodiče, moc prosíme, abyste věnovali zvýšenou pozornost zdravotnímu stavu dětí a nevodili je do MŠ s jakýmikoliv příznaky infekčních onemocnění (zejména kašel, rýma, zvýšená teplota, průjem, zvracení, apod.)  děkuji

 

 

 

 

 

 

 

© Copyright 2020 MŠ Lojovická, all rights reserved.

Vytvořil drualas.cz - Vdechněte také svému projektu život